کد خبر : 5537
تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 ژوئن 2022 - 13:47

پروژه‌های بهداشت و درمان کرمانشاه برای سفر رئیس جمهور آماده است

به گزارش کرمانشاه نیوز، قباد محمدی اظهار کرد: یک هزار میلیارد تومان پروژه بهداشتی و درمانی برای طرح در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه آماده شده است اما هنوز نهایی نشده که کدام یک از این پروژه‌ها در این سفر مصوب می‌شود. وی افزود: این سفر فرصت خوبی است که باید از آن برای

به گزارش کرمانشاه نیوز، قباد محمدی اظهار کرد: یک هزار میلیارد تومان پروژه بهداشتی و درمانی برای طرح در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه آماده شده است اما هنوز نهایی نشده که کدام یک از این پروژه‌ها در این سفر مصوب می‌شود.

وی افزود: این سفر فرصت خوبی است که باید از آن برای جبران کمبودها در حوزه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان کرمانشاه استفاده کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: این درخواست‌ها شامل تکمیل و تجهیز بیمارستان‌های نیمه تمام، تکمیل دانشکده‌ها و تکمیل پایگاه‌های فوریت‌ها و مراکز بهداشت و افزایش تخت‌های بیمارستانی است.

محمدی با اشاره به برخی از این پروژه‌ها از درخواست پیگیری تکمیل بیمارستان رادیوتراپی و شیمی درمانی استان کرمانشاه در این سفر خبر داد و گفت: همچنین تکمیل فاز ۲ بیمارستان سرپل ذهاب با ۸۰ تخت هم از جمله خواسته‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این سفر است.

وی به درخواست تکمیل بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی کرمانشاه هم در این سفر اشاره و خاطر نشان کرد: پیشنهاد کرده‌ایم که این بیمارستان طی سه سال تکمیل شود و همچنین تکمیل بیمارستان دالاهو طی ۲ سال و تکمیل بیمارستان ۶۴ تخت خوابی روانسر را هم طی این مدت برای این سفر درخواست کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پروژه‌های تکمیل اورژانس بیمارستان طالقانی و بیمارستان امام خمینی (ره) و نیز پروژه تکمیل اورژانس بیمارستان اسلام آبادغرب و راه اندازی کلینیک ویژه این بیمارستان را از جمله خواسته‌های مهم دیگر دانشگاه در این سفر عنوان کرد.

محمدی گفت: تکمیل مگا آی سی یو بیمارستان فارابی با ۲۵ تخت و بهسازی ۲ بخش بیمارستان طالقانی با ۷۰ تخت از دیگر خواسته‌های مردم استان کرمانشاه در این سفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه در سفر رئیس جمهور درخواست شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.